Product was successfully added to your shopping cart.

Aktualności

Wyniki postępowania na dostawę specjalistycznego oprogramowanie do projektowania maszyn, części i zaawansowanych zespołów maszyn.

Zmawiający informuje, że w przeprowadzonym postępowaniu ofertowym organizowanym w związku z realizacją projektu pt.  Wdrożenie innowacji produktowych w przedsiębiorstwie Kinesis – komora DouDryJet oraz Stół Osteo 5 wybrana została oferta Dostawcy.

Czytaj więcej

Ćwiczenia, a kawrantanna

Brak ruchu, szczególnie u osób starszych, może skutkować trudnymi do odwrócenia zmianami w całym organizmie.

Czytaj więcej

Przyłóżkowe urządzenie rehabilitacyjne PUR- dlaczego warto kupić?

PUR znajduje swoje zastosowanie w kinezyterapii, do ćwiczeń w podwieszeniu oraz samowspomaganych. Nie zajmuje dużo miejsca i dzięki temu idealnie sprawdza się na oddziałach szpitalnych, w leczeniu ambulatoryjnym oraz w domach.

Czytaj więcej

Zamówienie na Specjalistyczne oprogramowanie do projektowania maszyn, części i zaawansowanych zespołów maszyn

Zapraszamy do składania ofert w postępowaniu organizowanym w związku z realizacją projektu pt. „Wdrożenie innowacji produktowych w przedsiębiorstwie Kinesis – komora DouDryJet oraz Stół Osteo 5” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 1.4 Wzór na konkurencję Etap II Programu Operacyjnego Polska Wschodnia.

Czytaj więcej

Realizacja projektu „Wdrożenie innowacji produktowych w przedsiębiorstwie Kinesis – komora DouDryJet oraz Stół Osteo 5”

Współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 1.4 Wzór na konkurencję Etap II Programu Operacyjnego Polska Wschodnia.

Czytaj więcej