Product was successfully added to your shopping cart.

Stół do manualnego drenażu limfatycznego bez kompresji lub z kompresją PROFI L Plus

Nowy produkt stół PROFI L Plus do manualnego drenażu limfatycznego wyposażony w szeroki zakres regulacji umożliwia ułożenie ciała w odpowiedniej pozycji.

  * wymagane pola

  Normalna cena: 6 900,00 zł

  Special Price 6 800,00 zł

  Szczegóły

  Zgodnie z postanowieniami załącznika nr 5 do rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 5.08.2016 r. w sprawie szczegółowych kryteriów wyboru ofert w postępowaniu w sprawie zawarcia umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej (Dz.U. poz. 1372 ze zm.) „WYKAZ SZCZEGÓŁOWYCH KRYTERIÓW WYBORU OFERT WRAZ Z WYZNACZAJĄCYMI JE WARUNKAMI ORAZ PRZYPISANĄ IM WARTOŚCIĄ W RODZAJU REHABILITACJA LECZNICZA” jednym z warunków dodatkowo ocenianych w postępowaniach w sprawie zawarcia umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju rehabilitacja lecznicza w zakresie rehabilitacji ogólnoustrojowej w ośrodku lub oddziale dziennym pozostaje dysponowanie w miejscu udzielania świadczeń stołem lub łóżkiem do manualnego drenażu limfatycznego bez kompresji lub z kompresją.

  O jakim stole rehabilitacyjnym mowa?

  Opracowane według metod Emila Voddera techniki manualnego drenażu limfatycznego zakładają, iż przy masażu okolic głowy, twarzy karku i szyi, zagłówek łóżka lub stołu winien zostać uniesiony pod odpowiednim kątem (45 stopni). Z kolei w trakcie drenażu limfatycznego tułowia (klatki piersiowej i brzucha), pacjent znajduje się w pozycji leżącej na plecach, głowa jest lekko uniesiona, zaś kończyny dolne są ugięte w stawach kolanowych (pod zgięciem kolanowym podpora). Prowadząc drenaż kończyn (zarówno górnych jak i dolnych), winny być one ułożone powyżej tułowia i zgięte w stawach. Masaż limfatyczny grzbietu prowadzony jest natomiast w ten sposób, że pacjent leży na brzuchu, głowa leży na boku lub w odpowiednim otworze w łóżku lub stole, kończyny górne są ułożone symetrycznie wzdłuż tułowia, a kończyny dolne wyprostowane, a tym zastrzeżeniem, że pod stawem skokowym umieszczany jest wałek. Nasz stół może być traktowany jako spełniający wymóg opisany w przepisach załącznika nr 5 do rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 5.08.2016 r. w sprawie szczegółowych kryteriów wyboru ofert w postępowaniu w sprawie zawarcia umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej.

  PROMOCJA

  Do zakupionego produktu 10 sztuk maseczek GRATIS

  .

  DANE TECHNICZNE:

  • Długość: 200cm
  • Wysokość (regulowana elektrycznie za pomocą ramy wokół stołu) w zakresie: 47-93cm     
  • Szerokość: 66cm
  • Regulowany zagłówek sprężyną gazową w zakresie: -40° + 40°
  • Waga: 80kg                                                                                                           
  • Maksymalne obciążenie: 150kg

  W standardzie regulacja wysokości za pomocą ramy wokół stołu - opcjonalnie pilot.

  Wyposażenie dodatkowe (konfiguracja powyżej):

  • podłokietniki opuszczane mechanicznie,
  • kółka transportowe,
  • uchwyt na ręczniki jednorazowe

  W standardzie regulacja wysokości za pomocą ramy wokół stołu - opcjonalnie zamiana na pilot.

  Gwarancja:

  • konstrukcja metalowa - 2 lata
  • tapicerka - 1 rok
  • akcesoria elektryczne - 1 rok

   

   • Przesyłka kurierska (paleta) – 250 zł brutto

  UWAGA! Transport poza Polskę tylko na indywidualną wycenę.