PolskiAngielski
Strona główna » Blog » Biuro Handlowe Kinesis rozszerza współpracę z klubem Legia Warszawa
Kategorie
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Biuro Handlowe Kinesis rozszerza współpracę z klubem Legia Warszawa

Data dodania: 20-04-2022

Kinesis, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych na rynku producentów sprzętu do rehabilitacji oraz oficjalny partner Legii Warszawa, dostarczył profesjonalne wyposażenie do strefy odnowy biologicznej na stadionie Legii.

 

W pierwszym etapie współpracy z klubem, Kinesis zapewnił kompleksowe wyposażenie siłowni, gabinetów fizjoterapeutycznych i medycznych w Legia Training Center. Obecnie firma dostarczyła m.in. wanny z systemem chłodzącym i stoły rehabilitacyjne, z których na stadionie korzystają piłkarze Legii Warszawa.
 

alt


- Nasz partner gwarantuje najwyższej jakości sprzęt medyczny. Kinesis Aqua Cold to wanny wyposażone w system chłodzący wodę w zakresie od +4°C do +16°C. Kąpiel w zimnej wodzie jest formą krioterapii stosowaną w procesie regeneracji  pomeczowej. Nasi piłkarze stosują kąpiel lodową po treningu, aby przyspieszyć regenerację mięśni, złagodzić procesy zapalne i zmniejszyć dolegliwości związane z zespołem opóźnionych boleści mięśniowych. Zimna kąpiel po meczu przyspiesza regenerację i zwiększa wydajność organizmu. Urządzenie Aqua Cold ma bardzo intuicyjny system obsługi i nie zajmuje dużo miejsca. Jako cześć sztabu odpowiadająca za zdrowie piłkarzy bardzo cenimy sobie użyteczność sprzętu i przystępną formę precyzyjnego wyboru temperatury wody - mówi lekarz Legii Warszawa Mateusz Dawidziuk, współtwórca systemu Aqua Cold.

 

- Aqua Cold został stworzony we współpracy z Centrum Badawczo-Rozwojowym Legia LAB.  To system chłodzący wodę na bazie wanien do hydroterapii Kinesis - mówi Robert Paśnik z Kinesis. - Taki system możemy zainstalować na każdej wannie naszej produkcji, dzięki czemu mamy szerokie spectrum zastosowań - możemy wykonywać kąpiele całościowe lub  kąpiele częściowe kończyn dolnych i  górnych.


alt
 

- Rozwijanie współpracy z wiodącymi partnerami w swoich branżach to naturalny kierunek działalności biznesowej Legii Warszawa. Kinesis jest doświadczoną i renomowaną firmą, która zapewnia klientom wysoki poziom nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń. Dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie Kinesis w systematyczne doskonalenie jakości obsługi medycznej zespołu - mówi dyrektor komercyjny Legii Warszawa Paweł Kokosza.

 

Legia LAB

Głównym celem Centrum Badawczo-Rozwojowego Legia LAB jest wdrażanie osiągnięć nauki do praktyki sportowej i przekładanie ich na lepsze wyniki w odpowiednich obszarach. Legia LAB zapewnia naukowe wsparcie procesu szkolenia oraz upowszechnia najbardziej aktualną wiedzę naukową wśród sztabów szkoleniowych i zawodników. Jako jednostka badawczo-rozwojowa, Legia LAB prowadzi samodzielnie i we współpracy z partnerami działalność ukierunkowaną na realizację usług o charakterze diagnostyczno-wdrożeniowym oraz projektów o potencjale wdrożeniowym i komercjalizacyjnym.

 

Biuro Handlowe Kinesis Andrzej Boruta

Biuro Handlowe Kinesis Andrzej Boruta jest producentem sprzętu do fizjoterapii. Działa na rynku od 2001r i zyskało spore grono odbiorców, zarówno w Polsce jak i na świecie. Współpracuje z wieloma firmami w Europie i na Bliskim Wschodzie. Jest liderem w produkcji sprzętu do kinezyterapii. Biuro Handlowe Kinesis Andrzej Boruta jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych producentów sprzętu do rehabilitacji na rynku oraz dystrybutorem cenionych urządzeń medycznego.

alt


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu