Kategorie
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Kinesis partnerem Legii Warszawa

Data dodania: 10-09-2020

Miło nam poinformować, że firma Biuro Handlowe Kinesis została oficjalnym partnerem Mistrza Polski Legii Warszawa.  Nasz sprzęt do rehabilitacji oraz urządzenia medyczne wyposażą najnowocześniejszy ośrodek treningowy w Polsce- Legia Training Center.  Jesteśmy bardzo dumni z tej współpracy i poniżej prezentujemy jej efekty. 

alt


- Nawiązanie partnerstwa z firmą Kinesis potwierdza, że dynamicznie rozwijamy nasz sektor biznesowy na wielu płaszczyznach. Tym razem dołączył do nas wiodący przedstawiciel branży sprzętu medycznego. Potencjał naszego partnera idealnie sprawdzi się w Legia Training Center, jednym z najnowocześniejszych ośrodków treningowych w tej części Europy i pozwoli mu jeszcze bardziej wzmocnić swoją markę –
 mówi Paweł Kokosza new business director w Legii Warszawa.

 

- Z satysfakcją wspieramy Mistrzów Polski i cieszymy się że nasz  nowoczesny sprzęt do fizjoterapii będzie wspierał zawodników Legii Warszawa w przygotowaniu się do rozgrywek piłkarskich. Jesteśmy dumni również z tego że nasz sprzęt znalazł zastosowanie w tak nowoczesnym i innowacyjnym ośrodku jakim jest Legia Training Center – mówi Andrzej Boruta właściciel firmy Kinesis.


altaltaltaltalt


Zdjęcia wykonał Pan Janusz Partyk /Legia.com.
Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności