Kategorie
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Podręczne akcesoria do ćwiczeń

Data dodania: 24-07-2020

Obręcze, taśmy oraz rzemienie do ćwiczeń stają się coraz bardzie popularne.  Niska cena, mała ilość zajmowanego miejsca i w zasadzie nieograniczone możliwości ćwiczeń, stanowią ich niewątpliwy atut. Wykonane są z czystego, bezpudrowego lateksu. Są dobrym rozwiązaniem w treningu codziennym, powrocie do formy po urazach czy treningu z dziećmi. Zastępują ćwiczenia z ciężarkami i pozwalają na naukę podstawowych wzorców ruchu. Poniżej krótki opis wszystkich lateksowych akcesoriów do ćwiczeń, znajdujących się w asortymencie firmy Kinesis.

Najbardziej popularną grupę, stanowią miniband i powerband, obręcze o profilach zamkniętych. Miniband są krótkie i szerokie, a powerband- długie i cienkie. Obręcze wykonane są z wysokiej jakości lateksu, co zapewnia ich trwałość i zachowanie właściwości. W naszej ofercie znajdują się obręcze o różnym stopniu oporu. W zależności od swoich możliwości oraz rodzaju wykonywanych ćwiczeń, należy dobrać odpowiednią obręcz.

alt
alt Kolejną, bardzo popularną grupę akcesoriów do ćwiczeń, stanowią taśmy, czyli gumy bez zamkniętego obwodu. Wykonane są z bezpudrowego lateksu.  Każdą taśmę można wykorzystać na wiele sposobów. Pozwalają na wykonywanie dowolnych ćwiczeń mięśni całego ciała. Stanowią idealnie i niedrogie wyposażenie. W naszej ofercie znajdują się taśmy o rożnym oporze. Pamiętaj, aby dobrać odpowiedni opór do swoich możliwości i rodzaju wykonywanych ćwiczeń.

Następną grupą akcesoriów do ćwiczeń stanowią rzemienie. Są to elastyczne linki wykonane z bezpudrowego lateksu. Rzemienie są bardzo wszechstronne, łatwe w użytkowaniu, zajmują mało miejsca i pozwalają na ćwiczenia mięśni całego ciała. W naszej ofercie znajdują się tubingi o różnej wartości oporu. Pamiętaj, aby dobrać odpowiedni opór do swoich możliwości oraz rodzaju wykonywanych ćwiczeń.

alt
alt

Ostatnią grupę wyposażenia do ćwiczeń, stanowią taśmy Flossband, zyskujące coraz większą popularność.  Stanowią doskonałe uzupełnienie terapii fizjoterapeutycznej, poprzez dodatkową  mobilizację stawów obwodowych. Służą do regeneracji mięśni i stawów, poprzez kompresje tkanek bolących miejsc i ograniczanie ruchomości.  Flossband przeznaczony jest do stosowania w obrębie kończyn górnych i dolnych, w przypadku obrzęków, kontuzji, zrostów czy skręceń.  W naszej ofercie znajdują się  taśmy o różnej wartości oporu. Pamiętaj, aby świadomie dobrać wartość oporu taśmy Flossband.


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności